Strona oficjalna

Warsztaty z tworzenia społecznej mapy Bogucina – #MapParty

Dzień dobry,

W imieniu własnym oraz Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska serdecznie zapraszam na 2 Warsztaty z tworzenia społecznej mapy Bogucina… Swarzędza i całego świata pt. “Udoskonalaj przestrzeń wokół siebie także wirtualnie – zdobądź umiejętności i współtwórz najdokładniejsze mapy na świecie – OpenStreetMap – 2 edycja”, które odbędą się 1 grudnia (piątek) 2023 roku w Świetlicy Wiejskiej w Jasinie od godziny 17:00.

Podczas 2 edycji warsztatów skupimy się na ujawnianiu i aktualizowaniu danych AED – Automatycznych Defibrylatorów Zewnętrznych, a także usprawnień dla pieszych w tym dla osób z niepełnosprawnościami.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych wymagane są zapisy:
Jacek Bura, tel. 504 512 779 – SMS lub telefonicznie.

Warsztaty opierają się na ogólnoświatowym projekcie OpenStreetMap, który zrzesza ponad 10 mln użytkowników. Codziennie każdy z nich dodaje i edytuje elementy tworzące mapę całego globu. Otwartość projektu i społeczne zaangażowanie użytkowników czyni je najdokładniejszymi na świecie, dlatego m.in. producenci nawigacji coraz częściej opierają swoje urządzenia o mapy OSM. W Polsce swoją nawigację udostępnia Yanosik, który patronuje wydarzenie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek.

Więcej informacji na stronie: https://www.paczkowo.com/2023/11/mapparty/ wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/867259394789063

Mapa #AED -> https://openaedmap.org

Jacek Bura – członek Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska, członek Rady Sołeckiej Paczkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *