Strona oficjalna

Systemia oferuje internet w nowej promocji

Wczoraj w Bogucinie firma Systemia dostarczyła ulotki informujące o swojej aktualnej ofercie. Widnieją tam niższe ceny niż w tym samym momencie na stronie internetowej Systemia.pl o co zapytałem przedstawiciela firmy – Krystiana Czyżewskiego.

W Waszej ulotce piszecie o “internecie optycznym”, czy to oznacza, że będziecie kłaść w Bogucinie światłowody?
Krystian Czyżewski: Internet jest dostarczony światłowodem do punktu rozdzielczego u zbiegu ul. Wrzosowej i Władysława Słocińskiego. Dalej rozsyłamy go radiowo na dystans ok. 3-4 kilometrów. Ponownie go można nazwać optycznym ale już w tym sensie że stacja nadawcza przy ul. Wrzosowej musi widzieć antenę odbiorczą na domu klienta. Jeśli widoczność jest przesłoniona przez drzewa lub budynki – podłączenie nie jest możliwe, albo nie z maksymalnymi prędkościami.

Na ulotce są niższe ceny niż na Waszej stronie WWW. Przykładowo łącze 120 Mb/s za 69 zł, a na stronie WWW podajecie 89 zł. Skąd ta różnica?
Te niższe ceny oferujemy dla umów 2-letnich. Przy takiej umowie także montaż instalacji jest korzystniejszy, bo tylko 1 zł. Wyższe ceny, widoczne na stronie WWW stosujemy teraz dla klientów z umową na czas nieokreślony, taką umowę można wypowiedzieć z miesięcznym wyprzedzeniem.

Boguciniacy, którzy mają z Wami umowę na rok lub dwa i płacą teraz wyższe stawki mogą skorzystać z lepszych cen?
Tak. Nawet gdy klient ma już z nami umowę na dłuższy okres, to jeśli teraz podpisze aneks na 24 miesiące otrzyma za kwotę, którą do tej pory płacił szybsze łącze, odpowiednie dla nowych, niższych cen.

.

.

.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *