Strona oficjalna

Dr Anna Sawińska na spotkaniu w Klubie Bogucin

Recepta_na_dlugie_zycie_fot1

Zorganizowana przez Klub Bogucin pogadanka pt. “Recepta na długie życie” była bardzo interesująca. Doktor Anna Sawińska omawiała rzeczy ważne, podając sporo informacji często nieznanych powszechnie.
Na spotkaniu mówiono najwięcej o sposobach zdrowego odżywiania i odpowiedniego stylu życia osób w wieku średnim i starszych.

Recepta_na_dlugie_zycie_fot2
Wiele informacji opartych było na konkretnych przypadkach pacjentów. Rozważane też były planowane rozwiązania dla ludzi starszych w naszym kraju w ciągu najbliższych dwudziestu lat.
Na wykładzie nie zabrakło też dobrego humoru. Słuchacze z chęcią włączali się do dyskusji, zadając wiele pytań na które pani doktor szczegółowo odpowiadała.

 

dr_anna_jakrzewska-sawinska
* ANNA JAKRZEWSKA-SAWIŃSKA
Doktor Anna Jakrzewska-Sawińska jest lekarką, specjalistką chorób wewnętrznych, medycyny pracy i medycyny paliatywnej. Od początku swej drogi życiowej związana jest z Poznaniem. Ukończyła studia uzyskując dyplom lekarski oraz obroniła doktorat na Akademii Medycznej. Przez wiele lat pracowała w różnych poznańskich placówkach służby zdrowia, m.in.: III Klinice Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej i Szpitalu Miejskim im. Strusia. Kierowała Międzyzakładową Przychodnią Resortu Łączności oraz Ośrodkiem Usług Leczniczych i Badań Profilaktycznych.

One Response to Dr Anna Sawińska na spotkaniu w Klubie Bogucin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *