Strona oficjalna

Systemia.pl przedstawia ofertę na monitoring w Bogucinie

Przedstawiamy ofertę firmy Systemia.pl na zainstalowanie w Bogucinie – przy drogach wjazdowych – kamer monitoringu.

Oferta będzie przedstawiona na czwartkowym zebraniu wiejskim jak punkt do dyskusji i głosowania.

Kamery zostałyby zainstalowane przy ul. Wrzosowej 2 i ul. Słocińskiego 4. Rejestrowałyby każdy samochód wjeżdżający na nasze osiedle. Kamery rejestrują obraz także w nocy – odpowiedniej jakości, aby odczytać numery rejestracyjne. Oto przykład ze zwykłej oraz deszczowej nocy, zdjęcia wykonane w całkowitej ciemności:

Kamery nie rejestrowałyby dźwięku. Rozdzielczość obrazu to nie mniej niż Full HD. Dostęp do rejestrowanego wideo byłby niepubliczny, tzn. nagrania byłyby do pobrania na żądanie służb policyjnych lub sołectwa. Sołectwo może też mieć dostęp w celu dozoru technicznego – sprawdzania poprawności działania systemu.

Oferta ta polega na świadczeniu usługi, a więc Sołectwo Bogucin nie kupuje kamer ani nie wykonuje prac instalacyjnych. W przypadku zniszczenia kamery, awarii lub zabrudzenia firma Systemia.pl zobowiązuje się usunąć niesprawność w ciągu 48 godzin.

Roczny abonament to 6840 zł brutto. Cena obowiązuje od drugiego roku trwania usługi i byłaby powiększana tylko o inflację. W pierwszym roku, z uwagi na rozmiar prac ziemnych do wykonania i zakup sprzętu opłata byłaby wyższa i wynosiła 26030 zł brutto.

Pod tym linkiem jest plik PDF z oficjalną ofertą Systemii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *