Strona oficjalna

W Bogucinie powstaną (prawdopodobnie) węzły betoniarskie

Naprzeciwko hurtowni spożywczej TABO powstaną węzły betoniarskie. Prawdopodobnie, gdyż gmina aktualnie ocenia oddziaływanie tej inwestycji na środowisko, a więc także na nas – mieszkańców. Postępowanie jest prowadzone z udziałem społeczeństwa.

Inwestorem jest firma WAAB Wytwórnia Betonu sp. z o. o. z Poznania. Na ich stronie internetowej www.waab.pl/ znajduje się zdjęcie takiej instalacji, zapewne podobnej, jaka stanie w Bogucinie:

Jak widać nie jest to wielka fabryka. Ale może taką być, przykładowo jak na poniższym filmie, gdyż działka, którą kupił WAAB ma ponad 5 hektarów.

Oto oficjalne pismo, w którym gmina informuje nas o badaniu wpływu powyższej inwestycji na środowisko. Sprawę z ramienia gminy prowadzi Paulina Adamska. Tel. 61-6512-403. Kliknij aby powiększyć.

 

One Response to W Bogucinie powstaną (prawdopodobnie) węzły betoniarskie

  • Za komunę Hdrbudowa miała węzeł betoniarski w czerwonaku (obok oczyszczalni). Miszkańcy czerwonaka mieli horror.
    Lepiej jest znieść przykre zapachy niż pył betonowy – tego i tego nie widać a skutki zdrowotne widać na kliszy z prześwietlenia płuc.
    Odległość 600 m to nic dla sprzyjających wiatrów.
    Proszę administratora o podjęcie działań by więcej mieszkańców Bogucina włączało się w dyskusje i wyrażania własnych opini.
    17 wpisów na kilka lat ? – masakra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *