Strona oficjalna

Kobylnica prosi Bogucin o pomoc

W imieniu mieszkańców Kobylnicy ich rada sołecka prosi nas o wsparcie. Chodzi o głosowanie na projekt z Budżetu Obywatelskiego dotyczący Kobylnicy. Głosować można tylko do piątku. Oto pełny list:

Szanowni Mieszkańcy Bogucina

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o udział w głosowaniu na projekt Budżetu Obywatelskiego, realizowanego przez Gminę Swarzędz.
Każda z osób zameldowanych na terenie Naszej Gminy i mająca ukończony szesnasty rok życia, może zagłosować na projekt zgłoszony do konkursu. Projekt jest podzielony na trzy części i głosować można na jeden z projektów z każdej grupy (projekt główny, lokalny i dodatkowy).

Jako mieszkaniec Kobylnicy, zwracam się do Państwa z prośbą o oddanie głosu na projekt zgłoszony przez Radę Sołecką naszej miejscowości. Nasz projekt znajduje się w kategorii “Projekt lokalny” pod pozycją numer 7, a nazywa się “Ulica Południowa – dokumentacja (Kobylnica)”.

Kliknij w ten link aby zagłosować

Głosować można internetowo (UMiG Swarzędz/Konsultacje społeczne/BOGS głosowanie) lub w formie papierowej w Urzędzie Gminy.

Jeśli zechcą Państwo oddać swój głos na nasz projekt, a z różnych przyczyn nie macie Państwo możliwości oddania głosu przez internet lub papierowo, to proszę o kontakt, a zjawimy się u Państwa aby pomóc.
Gorąco zachęcam do głosowania.

Pozdrawiam
Mariusz Wyskiel
Rada Sołecka wsi Kobylnica
m.wyskiel@poczta.onet.pl
tel. 693-638-425

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *